NoNoobs 2011/12/13 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Facebook Linked In
prevnext
Kacper_Gugała Janos_Szabados Edward_Ruszczyc Jacek_Nawara Aleksander_Skałka Krzysztof_Rogalny Speakers ecommercetrends_2021

Prelegenci

Śledź zmiany na naszej stronie i na FB! Prelegentów ujawniamy sukcesywnie :)


Kacper Gugała

Kacper Gugała

Director of Sales, Orba

Z branżą IT związany już od kilkunastu lat. Brał udział we wdrożeniu kilkudziesięciu sklepów online zarówno B2C, jak i B2B. Pracował nad międzynarodowymi ecommerce'ami dla firm z listy Fortune Global 500.  Specjalizuje się w analityce e-sklepów, UX i działaniach zwiększających konwersję. Jest autorem ponad 80 artykułów publikowanych na blogu "Czas na eCommerce". Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Certyfikowany Business Solution Specialist Magento 2.

Jacek  Nawara

Jacek Nawara

multiband communication manager, FCA Poland

Ze światem marketingu jest związany od ponad 20 lat. Obecnie kieruje i zarządza zespołem komunikacji marek FCA (Jeep, Alfa Romeo, Fiat) jak również odpowiada za nowoczesne technologie oraz sprzedaż z kanałów digital. Ekspert w zakresie marketingu, CRM i e-commerce. Czuwa także nad powodzeniem realizacji kampanii 360º ATL+BTL, performance marketingiem i social mediami. Twórca nowatorskich konceptów, z wieloma sukcesami marketingowymi i sprzedażowymi. Współtwórca kultowej kampanii-manifestu Fiata stworzonej przy współpracy z prof. Normanem Devies’em, a w której uczestniczyły ikony polskiej historii jak JPII, Lech Wałęsa, Krystyna Janda, Zbigniew Boniek, K. Kieślowski, K. Penderecki, G. Markowski. Członek jury Effie 2017. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

Krzysztof Rogalny

Krzysztof Rogalny

Kierownik Wydziału Rozwoju i Technologii, TIM S.A.

Od ponad 7 lat związany z branżą IT i eCommerce B2B & B2C. Swoje doświadczenie budował pracując jako User Experience Designer, Analityk Biznesowy IT oraz Product Owner. Był odpowiedzialny za badania, projektowanie i rozwój dużych platform e-commerce, m.in. Ceneo.pl (grupa Allegro), gdzie wspierał kilka zespołów projektowych w budowaniu rozwiązań dla ponad 7 mln użytkowników w Polsce. Od zawsze skoncentrowany na budowaniu produktów, przy użyciu najnowszych technologii, które odpowiadają potrzebom użytkowników i dają wysoką wartość biznesową dla organizacji. W TIM SA odpowiada za koordynowanie prac kilku zespołów projektowych oraz rozwój platformy TIM.pl i aplikacji mobilnej mTIM.

Edward Ruszczyc

Edward Ruszczyc

founder, Displate.com

Creator of permanent change, a believer that today's moment is only a platform to jump higher. He is driven by data, guiding through vision, sufficient thanks to people. Brought up in an artistic family, a graduate of the Academy of Fine Arts in Warsaw and Milwaukee Institute of Art and Design, Edward is determined to figure out how to disrupt art market - facilitate, accelerate, overcome limitations and open up the global market for any visual creator in the world. Edward is a co-founder of Displate.com with more than 14 years of executive experience with leading projects like a digital advertising agency, wind power, and real estate.

Aleksander Skałka

Aleksander Skałka

marketing automation strategy director, SALESmanago

Od początku obecności marketing automation na polskim rynku odpowiedzialny za budowanie strategii wdrożeń i rozwój projektów. Współtworzy i rozwija platformę SALESmanago. Swoją wiedzę zdobywał i wykorzystywał pracując z takimi firmami jak m.in. Orange, Idea Bank, Yves Rocher, Fru.pl, Sizeer. Prowadzi w firmie dział konsultingu odpowidzialny za wdrożenia i obsługę Klienta.
     

Dariusz Sokołowski

Dariusz Sokołowski

co-founder, NoNoobs.pl

Z rynkiem internetowym związany praktycznie od samego początku. Dziennikarz Computer Studio, Gier Komputerowych, Cybera, Internet Standard. Przez 6 lat manager w Agorze, dołączył do zespołu Gazeta.pl w dziale sprzedaży. Przez blisko 7 lat szef sprzedaży online w International Data Group. Był również dyrektorem zarządzającym gram.pl - spółki prowadzącej serwis informacyjny, serwis społecznościowy oraz sklep skierowany do graczy. Wrócił do IDG Poland na stanowisko online business development director, które zajmował przez dwa lata. Obecnie prezes zarządu startupa NoNoobs.pl S.A. Prywatnie zainteresowany MMO, social mediami i gamifikacją.

Janos Szabados

Janos Szabados

Head of Sales, Prefixbox

Janos is the Head of Sales at Prefixbox. With more than 10 years of experience in the software and eCommerce industry, he knows how to help businesses leverage technology to solve their pain points. Prior to Prefixbox, Janos worked at Oracle and was a developer at IBM. He’s also a certified Palinka expert.

Agnieszka Świtkowska

Agnieszka Świtkowska

co-founder, NoNoobs.pl

Absolwentka Instytutu Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja wiedza o dawnej książce i edytorstwo). Pracę w IDG Poland zaczynała w 1997 r. na stanowisku sekretarza redakcji Magazynu Cyber (kultowego magazynu traktującego o szeroko pojętej kulturze cyfrowej i internecie). W latach 1999 -2006 sekretarz redakcji tygodnika Computerworld. W latach 2006 r.- 2011 r. r organizowała konferencje Internet Standard, które zapoczątkowała konferencja Internet 2k6 - najpopularniejszy cykl spotkań branży internetowej. Do 2011 r zadania związane z organizacją konferencji łączyła z obowiązkami wydawcy Internet Standard.